plashka

Кайт-марафон 2019

Кайт-марафон 2019Вже традиційно, під сприятливий прогноз, 17 лютого відбувся сноукайт марафон в полях Харківської області між Циркуни і Кутузовка. Багато сноукайтери це подія іменують як «ХарьковРьок» і не спроста! Гонка триває 4 години, за які лідери встигають зробити 4 кола, минаючи 3 поворотних знака. І проходячи понад 110 км. Екстриму учасниками додають різні проходи в лісопосадках, посилення вітру на деяких частинах дистанції, глибокі яри і необхідність раціонально прокладати маршрут, минаючи вітрові тіні. Давайте згадаємо найкращі моменти марафону:

https://www.youtube.com/watch?v=3LXQ34M3tnQ

https://www.youtube.com/watch?v=pNGSeX-3bxE

Однозначно, це сама екстремально-захоплююча гонка по сноукайтингу в Україні і справжнє випробування для кожного райдера! Чотиригодинний гонка по ярах і полях по замкнутому маршруту. Розганяєш і піднімаєш кайт в зеніт щоб пройти прохід в лісосмузі. Пірнаєш в глибокий яр і сподіваєшся, що швидкості і вітру вистачить щоб з нього виїхати. Борешся з передозом на фінальному відрізку дистанції. Стрибаєш по сніжним борознах, розкресленими по всьому полю для снігозатримання. Перестрибуєш або переходиш, хто як вміє, дорогу. Все це про «Слобожанський кайт марафон» або «ХарьковРьок», як його деякі називають.

В цьому році в марафон пройшов 17 лютого в сонячний, вітряний день. У ньому взяли участь 22 райдера з Харкова, Києва і Дніпра, з яких 2 дівчини. Кількість учасників та рівень проведення зростає з року в рік, а дистанція залишається колишньою. Слобожанський сноукайт марафон це щорічна традиція, яка бере початок в 2017 році.

Результати можна побачити за посиланням: https://snowkiting.com.ua/results/results-2019

FME
Ukrainian English German

Контакти

phoneviberwatsuptelegram
+380631441779 Dmytro Yasnolobov

phoneviberwatsuptelegram
+380664284482 Eugen Pugachev
mailukrsnow@gmail.com

Мы в сети

FacebookinstagramTelegram

События

IKA World Cup

Ukrainian English German